-->
yrDJooVjUUVjPPmgydgdYJNMEAXQXw13gYAIRnOQ
Bookmark

Gecenin Ucunda Dizisi Can Kimdir? Gerçek Adı

Gecenin Ucunda Dizisi Can Kimdir? Gerçek Adı
Gecenin Ucunda Dizisi Can

Gecenin ucunda Dizisi Can rolü ile dizide yer alan Kerim İlhan'ın kariyeri, yaşı, boyu, instagram adresi ve diğer detaylara haberin devamından ulaşabilirsiniz. 

Star televizyonlarında ilk bölümü ile 5 Ekim akşamı ekranlara gelecek olan gecenin Ucunda dizisi oyuncu kadrosu ve karakterleri belli oldu. Dizide Kerim İlhan Can karakterine hayat verecek. TMC Film'in yapımcılığını yaptığı dizinin oyuncu kadrosu oldukça geniş. 

Gecenin Ucunda Can Kimdir? 

Can karakteri dizide Zafer karakterinin oğlu olarak yer alacak olan karakterdir. Gecenin Ucunda Dizisi Can karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı Kerim İlhan  2002 yılında dünyaya gelmiştir. 

Lise sonrası eğitimlerini Okan Üniversitesi Tiyatro bölümünde devam ettirmektedir. Çaresizlik Üzerine isimli tiyatro oyunu ile sahnelerde yer alan  Kerim İlhan Coco-cola ve Dankek  reklamlarında oynamıştır.  

Gecenin Ucunda dizisi Peride Celal’in aynı adlı romanından uyarlanmıştır. Dizinin yönetmenliğini Barış Erçetin üstlenirken  senaryoda ise  Başar Başaran ile Emre Özdür imzası bulunuyor. 
Göz alıcı mekanları, güçlü oyuncu kadrosu, etkileyici öyküsü ve masalsı aşk hikayesiyle ‘Gecenin Ucunda’ yakında Star’da…
Yorum Gönder

Yorum Gönder

Yorum Gönder