-->
yrDJooVjUUVjPPmgydgdYJNMEAXQXw13gYAIRnOQ
Bookmark

Yalı Çapkını Dizisi 3.Bölüm Özeti

Yalı Çapkını Dizisi 3.Bölüm Özeti
Yalı Çapkını Dizisi 3.Bölüm Özeti 


Yalı Çapkını Dizisi 3.Bölüm Özetinde Seyran ve Ferit, Ferit'in ailesi ile birlikte İstanbul'a dönerler. Korhanların konağını ilk defa gören Seyran adeta konağa adeta bayılır. Ferit ile birlikte konaktaki odalarına çıkan ikili için odada tek yatağın olması sorun olmuştur. 

Seyran Ferit ile aynı yatakta uyumayacağı için koltukta yatmaya başlar. Bir kaç saat uyuduktan sonra Seyran konağın kuralları ile tanışmaya başlar. Akşam yemeğinin tam saatinde eksizsiz yendiğini öğrenirler ve birlikte aşağıya kahvaltıya inerler. 

Kahvaltıda Seyran Korhan ailesi ile tanışır. En son kahvaltı masasına Halis ağa iner. Halis Ağanın otoritesi ile ilk defa orada karşılaşır Seyran. Bu bölümde aile üyeleri ile tanışan Seyran aile üyelerinde şık ve pahalı hediyeler alır. 

Değer yandan Halis ağa ise torununa Çolak'ın yanında işe başlaması için direktif verir. Yalı Çapkını 3. bölümde genelde konakta Ferit ve Seyran'ın diyalogları le geçer. Gaziantep'te ise Yusuf Seyran'ın evlenmesine korkaklığı yüzünden engel olamadığı için arkadaşları ile içki içip kendi kendini harap eder. Yusuf İstanbul'a Seyran'ın peşinden gitmeyi kafaya koymuştur. Bu arada Seyran'ın babası da ailesi ile birlikte İstanbul ilinde gitmek için harekete geçer. 
Yorum Gönder

Yorum Gönder

Yorum Gönder