-->
yrDJooVjUUVjPPmgydgdYJNMEAXQXw13gYAIRnOQ
Bookmark

Yalnız Kurt Dizisi İnci Karakterini Canlandıran Nilay Duru Kimdir?

Yalnız Kurt Dizisi İnci Karakterini Canlandıran Nilay Duru Kimdir?
Yalnız Kurt İnci 

Yeni sezona 14 Ekim Cuma akşamı başlayacak olan Yalnız Kurt Dizisi oyuncu kadrosu son olarak katılan Nilay Duru dizide İnci karakteri ile yer alacak. Yönetmenliğini  M. Çağatay Tosun’un yaptığı ve Osman Sınav imzası taşıyan dizinin 2.sezonunda 23. bölümde  Nilay Duru, İnci rolü ile diziye dahil oluyor. 

Yalnız Kurt Dizisi İnci Kimdir?

Yalnız Kurt Dizisi İnci karakterini canlandıran Nilay Duru, 12 Mart 1990 yılında dünyaya gelmiştir. Lise sonrasında eğitimlerini Bursa ilinde Uludağ Üniversitesi‘nde  İktisat Bölümünde devam ettiği sırada kaydını dondurarak Devlet Konservatuvarını bitirmiştir. Nilay Duru 2017 yılında Emrah Kıyan ile evlenmiştir. Elay isminde kızları vardır. 

Nilay Duru dizi kariyerine tiyatro sonrasında Kızıl Elma isimli dizi ile başlamıştır. Son olarak 2017 yılında Bizim Hikaye isimli dizide rol alan oyuncu bu dizi sonrasında iki sinema filminde rol almış ve uzun süredir ekranlardan uzak kalmıştı. Oyuncunun rol aldığı projeler ise şunlardır. 

2022 - Yalnız Kurt İnci
2018 – Yanımda Kal (Sinema Filmi)
2018 – Baba Bi Buçuk (Sinema Filmi)
2017 – Bizim Hikaye (Yeliz) (TV Dizisi)
2016 – N’olur Ayrılalım (Azize) (TV Dizisi)
2016 – Can Bedenden Çıkmayınca (TV Dizisi)
2015 – İnadına Aşk (Yeşim Aras) (TV Dizisi)
2015 – Kafes (Elif) (Sinema Filmi)
2014 – Asla Vazgeçmem (Elif) (TV Filmi)
2014 – Kızıl Elma (Hatice Akın) (TV Dizisi).

Yalnız Kurt Dizisi İnci karakterinin dizide nasıl bir karakteri canlandıracağı iyi rolde mi yoksa kötü bir rolde mi oynayacağı şimdilik bilinmiyor. 

Yalnız Kurt İnci rolünü canlandıran Nilay Duru resmi İnstagram da 719 gönderisi ve 281 bin takipçisi bulunmaktadır. Nilay Duru’nun resmi İnstagram hesabına @nillayduru kullanıcı ismi ile ulaşabilirsiniz. 

Yalnız Kurt Dizisi İnci Kıyafetleri 

Yalnız Kurt İnci rolü ile ekranlara gelen Nilay Duru’nun dizinin son bölümünde giydiği elbise ve kıyafetler taktığı takılar ve aksesuarlar kullandığı çanta güneş gözlüğü giydiği ayakkabılar ve dizi kıyafet kombineleri marka model ve fiyatları ile ilgili merak ettiklerinizi yorum alanından sorabilirsiniz. 

Yorum Gönder

Yorum Gönder

Yorum Gönder