-->
yrDJooVjUUVjPPmgydgdYJNMEAXQXw13gYAIRnOQ
Bookmark

Yalnız Kurt Dizisi Meryem Kimdir? Gerçek Adı Nedir?

Yalnız Kurt Dizisi Meryem Kimdir?
Yalnız Kurt Dizisi Meryem 

Yalnız Kurt Dizisi Meryem karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı Jessica May'dır. Dizinin 2. sezonunda oyuncu kadrosuna dahil olan Jessica May dizide Meryem ismindeki karakteri canlandıracaktır. Atv ekranlarında ikinci sezonda da Cuma akşamları yayınlanacak olan Yalnız Kurt dizisi oyuncu kadrosuna 15 oyuncu ekleyerek devam ediyor. 

Yalnız Kurt Meryem Kimdir? 

Diziye yeni sezonda dahil olan Meryem karakteri güçlü ve büyük birisinin kızı olarak dizide yer alacaktır. Meryem her ne kadar babası hakkında hiç bir şey bilmese de babası ise onun her şeyini çok iyi bilmektedir Babası tarafından can güvenliği tehlikede olduğu için İstanbul'a gönderilmiştir. 

Meryem karakteri İstanbul'a gelmeden önce savaş bölgelerinde 5 yıl boyunca insani yardım amacı ile bulunana bir karakterdir. Hiçbir şeyden korkmayan Meryem bilmediği Türkiye'de yaşamaktan biraz çekinmekte ve hatta korkmaktadır. 

Yalnız Kurt Dizisi Meryem rolünü canlandıran Jessica May 5 Aralık 1993 yılında Brezilya'da dünyaya gelmiştir.  Annesi ve babası öğretmendir. 30 Haziran 2018 yılında fotoğrafçı Hüseyin Kara ile Brezilya’da evlenen oyuncu hem Brezilya hem de Türkiye vatandaşıdır. 

Şimdilerde Yalnız Kurt dizisi Meryem karakteri ile dizi oyunculuğuna devam eden Jessica May dizi kariyerine ilk olarak Yeni Gelin dizisi ile başlamıştır. Bu dizi sonrasında Maria ile Mustafa isimli dizide rol almıştır. 2019 yılında Dert Bende isimli sinema filminde Pelin karakteri ile başrollerde yer almıştır. Oyuncunun rol aldığı diğer dizifilmtv projeleri ise şunlardır. 

Yalnız Kurt Dizisi Meryem Kıyafetleri 

Dizide Meryem rolü ile yer alan Jessica May'un Yalnız Kurt son bölümde giydiği elbise ve kıyafetlerin marka model ve fiyatları oldukça merak edilmektedir. Dizinin başrol oyuncuları arasında yer alan Jessica May Yalnız Kurt son bölümde giydiği ayakkabı, taktığı kolye ve küpeler, takıları kullandığı çantası ve güneş gözlüklerinin marka model ve fiyatları hakkında merak ettiklerinizi yorum alanından sorabilirsiniz. 

Yorum Gönder

Yorum Gönder

Yorum Gönder