-->
yrDJooVjUUVjPPmgydgdYJNMEAXQXw13gYAIRnOQ
Bookmark

Yargı Dizisi Yekta'nın oğlu Ömer kimdir

Yargı Dizisi Yekta'nın oğlu Ömer kimdir
Yargı Dizisi Yekta'nın oğlu Ömer kimdir

Yargı Dizisi Yekta'nın oğlu Ömer karakteri dizinin son bölümünde dizi izleyenleri tarafından oldukça merak edildi.

Yargı Dizisi Ömer Kimdir? Yekta'nın Oğlu 

Yargı dizisi yekta karakterinin oğlu Ömer karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı Doğaç Yıldız dir. Oyuncu 1991 yılında dünyaya gelmiş tiyatro oyuncusudur.

Yargı dizisine Engin karakterinden sonra belki de en gizemli karakter olarak dahil olan Yekta'nın sonradan öğrendiği oğlu Ömer ilginç planları ile adeta babasını mest ediyor. Aklı ile babası Yekta'yı bile şaşırtan Avukat Ömer Ceylin'in kendi içlerine soktuğu Ayten'i ilk fark eden isim oldu. Hatta daha ileri giderek Serdar'ın Kardeşi Eyüp ile işbirliği yaparak Eyüp'ü de Çınar ile arkadaş eder ve içlerine sokar. 

Yargı Ömer karakterini Canlandıran oyuncunun gerçek adı kariyeri yaşı boyu Instagram adresi hakkında detaylara haberin devamından ulaşabilirsiniz..

Laçin Ceylin ile dertleşirken Ömer'in Yekta Tilmen'in oğlu olduğunu Ceylin'e söyler. Laçin oğlu Ömer'in Yekta'yı pislik içinde görmemesi için Yekta'yı evine aldığını söyledi.

Yargı dizisine dahil olması beklenen Ömer karakterini hangi oyuncunun canlandıracağı ise merak konusu oldu. 

Doğaç Yıldız’ın Oynadığı Diziler

Yuvamdaki Düşman / Metin / 2018

Muhteşem Yüzyıl Kösem / 2017

Yargı Dizisi Yekta'nın oğlu Ömer kimdir
Yargı Dizisi Yekta'nın oğlu Ömer kimdir


Yargı Dizisi Arda Kimdir? Ceylin'in Arkadaşı 

Sevilen dizinin son bölümünde diziye Arda karakteri de dahil oldu. Avukat Ceylin'in müvekkili olan Yargı Dizisi Arda karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı Yusuf Akgün 11 Eylül 1984 tarihinde İstanbul'da doğmuştur. Yargı Dizisi Son Bölüm Diziye dahil olan Arda rolünü canlandıran Yusuf Ali Akgün  lise sonrası eğitimlerini Tiyatro Bölümünde tamamlamıştır. 

Yorum Gönder

Yorum Gönder

Yorum Gönder