-->
yrDJooVjUUVjPPmgydgdYJNMEAXQXw13gYAIRnOQ
Bookmark

Başım Belada Dizisi Melike Kimdir? Gerçek Adı

Başım Belada Dizisi Melike Kimdir
Başım Belada Dizisi Melike 


Başım Belada Dizisi Melike rolü ile dizide yer alan Yağmur ÖZTÜRK kimdir, nereli, kaç yaşında, mesleği ne? Yağmur Öztürk evli mi, burcu, boyu ve kilosu...Detaylar haberin devamında...

Başım Belada Dizisi Melike karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı Yağmur Öztürk'tür. Dizide oldukça kıskanç ve hırslı bir karakter olarak karşımıza çıkacaktır. Azam'ın annesi Şerife tarafından sahip çıkılan Melike Şerife'nin hayalindeki gelin kızdır. Azam karakterine olan duygularını çocukluğundan bu yana saklamaya çalışmış birisidir. 

Başım Belada Dizisi Melike Kimdir? 


Atv ekranlarında yakında izleyenler ile buluşacak olan Baba Yapım imzalı ‘Başım Belada’ dizisinde Melike karakterini canlandıran Yağmur Öztürk, 1996 yılında başkent  Ankara'da doğdu. Şimdilerde 27 yaşında olan oyuncu, ilk dizi deneyimini 2014 yılında yayınlanan Beni Affet dizisi ile yaşamıştır. 

Bu dizi sonrasında Sevdim Seni Bir Kere dizisinde Leyla karakteri ile yer alan oyuncu daha sonra Anneler dizisinde Ceren başrolünü canlandırmıştır. Yağmur ÖZTÜRK İkizler burcu olup, 1.74 boyunda ve 57 kilo ağırlığındadır. Oyuncunun rol aldığı diğer projeler ise şunlardır. 


Beni Affet
Bizim Kuşak Kendisi
Sevdim Seni Bir Kere Leyla
Anneler Ceren
Son Nefesime Kadar
Yazgı Dünya
Başım Belada
Yorum Gönder

Yorum Gönder

Yorum Gönder