-->
yrDJooVjUUVjPPmgydgdYJNMEAXQXw13gYAIRnOQ
Bookmark

Fedakar Dizisi Çiçek Özgür Kimdir? Gerçek Adı

Fedakar Dizisi Çiçek Özgür Kimdir? Gerçek Adı
Fedakar Dizisi Çiçek 

Fedakar Dizisi Çiçek Özgür Karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı kariyeri ve instagram hesabı hakkında detaylara haberin devamından ulaşabilirsiniz. 

Kanal 7 ekranlarında Cumartesi ve Pazar günleri ekrana gelen Fedakar dizisi oyuncu kadrosunda yer alan Alessa Demircan Çiçek karakteri ile dizide yer alan isim oldu. Haftada iki bölüm şeklinde ekranlara gelecek olan dizide rol alan Alessa Demircan'ın ilk dizi deneyimi Fedakar dizisi. 

Alessa Demircan Kimdir? Fedakar Çiçek Karakteri

Şimdilerde Fedakar dizisinde Çiçek Özgür rolü ile yer alan Alessa Demircan tiyatrocu, sinema, dizi, film oyuncusudur. İcon Talent Menajerlik Ajans bünyesinde çalışmaktadır. Lise sonrası eğitimlerine İstanbul Haliç Üniversitesi Konservatuvar Tiyatro bölümünde devam etmiştir. Almanca ve İngilizce bilmektedir. 

Fedakar Dizisi Çiçek karakterini canlandıran Alessa Demircan  17 haziran 2001 doğumludur. İkizler nurcu olan oyuncu 1.71 boyunda ve 52 kilodur. Almanya doğumludur. Lc Waikiki ve Efes reklam film çalışmalarında da boy göstermiştir. Sınarlar isimli tiyatro oyununda Reji Asistanı olarak görev almıştır. Oyuncunun sahne aldığı tiyatro oyunları ise şunlardır. 

Ferhad ile Şirin
Kocasını Pişiren Kadın
Matmazel Julie
Romeo ve Juliet
Leons Und Lena
Hırçın Kız

Resmi instagram hesabı @alessa.dilara ‘dır.

Yorum Gönder

Yorum Gönder

Yorum Gönder