-->
yrDJooVjUUVjPPmgydgdYJNMEAXQXw13gYAIRnOQ
Bookmark

Fedakar Dizisi Güzide Kimdir? Gerçek Adı

Fedakar Dizisi Güzide Kimdir? Gerçek Adı
Fedakar Dizisi Güzide 

Fedakar Dizisi Güzide Güzide karakterini canlandıran  Ceren Yavuz hakkında detaylara haberin devamından ulaşabilirsiniz. 

Kanal 7 ekranlarında izleyenlerin beğenisine sunulan Fedakar dizisi Güzide karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı Ceren Yavuz'dur. Dizide Güzide karakteri  Tarık’a aşıktır ve onu kimseyle paylaşmak istemez. 

Fedakar Dizisi Güzide Kimdir?

Fedakar dizisi Güzide karakterini canlandıran Ceren Yavuz  25 Ocak 1991 yılında dünyaya  gelmiştir.  168cm boyunda ve 54 kg ağırlığında olan oyuncu kariyerine  Yaralı Kuşlar isimli dizi ile başlamıştır.  @cerenn.yvz  kullanıcı adıyla isntagramda yer almaktadır. 

Fedakar Dizisi Güzide karakterinin dizide son bölümde giydiği elbise ve kıyafetlerin marka ve fiyatları hakkında merak ettiklerinizi yorum alanından sorabilirsiniz. 

Zaman, aşılması imkansız olan engelleri ortadan kaldırmaya yardım edecek mi? Aşkın gücü, kardeş acısını unutmaya yetecek mi? Elif’in merhameti Tarık’ın yaralarını sarabilecek mi? Hepsi ve daha fazlası Fedakar ile Kanal 7 ekranlarında cevap bulacak.
Yorum Gönder

Yorum Gönder

Yorum Gönder