-->
yrDJooVjUUVjPPmgydgdYJNMEAXQXw13gYAIRnOQ
Bookmark

Fedakar Dizisi Tarık Kimdir? Gerçek Adı

Fedakar Dizisi Tarık Kimdir? Gerçek Adı
 Fedakar Dizisi Tarık 

Kanal 7 ekranlarında hafta sonları yayınlanacak olan Fedakar dizisi oyuncu kadrosu içinde yer alan Berkay Veli dizide Tarık karakteri ile  Yeşim'in kardeşi rolünde yer alacaktır.  Dizinin ana karakteridir. Fedakar Dizisi Tarık karakterini canlandıran Berkay Veli 1 Temmuz 1993 yılında başkent Ankara’da dünyaya gelmiştir. 

Lise sonrası eğitimlerini Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuvarı Tiyatro bölümünde tamamlamıştır.  Seven Ne Yapmaz isimli dizi ile kariyerine başlamıştır. Beni Bırakma dizisinde rol almıştır. Shiva Menajerlik oyuncusudur. Instagram hesabına @berkay_veli kullanıcı ismi ile ulaşılabilir. 

Berkay Veli Fedakar dizisinde Tarık Karacahanlı rolü ile dizide yer alacaktır. Kanal 7 ekranlarının yeni  dizisi Fedakar, intikamın aşka dönüşünü anlatan bir dizi olma özelliği taşıyor. Daha Çocuk yaşlarda  annesini kaybeden Elif ile çok zengin bir ailenin tek oğlu Tarık’ın hayatı dizide konu edilecek. 

Kardeş acısı ile yanıp tutuşan Tarık bakalım aşkın gücü ile bu acıyı unutabilecek mi? Fedakar Dizisi hafta sonu Cumartesi ve Pazar günleri  19:00’da Kanal 7 ekranlarında…

Yorum Gönder

Yorum Gönder

Yorum Gönder