-->
yrDJooVjUUVjPPmgydgdYJNMEAXQXw13gYAIRnOQ
Bookmark

Gönül Dağı Dizisi 25 Mart Yeni Bölüm Var mı Yok mu?

Gönül Dağı Dizisi 25 Mart Yeni Bölüm Var mı
Gönül Dağı Dizisi 25 Mart Yeni Bölüm Var mı Yok mu?

Trt ekranlarının sevilerek izlenen dizisi Gönül Dağı tüm heyecanı ile devam ediyor. Dizi hayranları ise her hafta Cumartesi yayınlanan dizi ile ilgili araştırma yapıyor. Gönül Dağı Dizisi 25 Mart 2023 yeni bölüm Milli Maç nedeni ile yayınlanmayacak.  

Gönül Dağı 25 Mart Neden Yok?

TRT 1 ekranlarının sevilerek ve büyük bir beğeni ile izlenen dizisi  Gönül Dağı 25 Mart 2023 Cumartesi akşamı 90.bölümü Ermenistan – Türkiye maçından dolayı yayınlanmayacak. 

Gönül Dağı Dizisi Yeni Bölümü  22 Mart Çarşamba günü ekranlara gelecek. 3 Gün önce dizinin yeni bölümü ekranlara gelecek. 

Gönül Dağı Yeni Bölüm Ne Zaman?

Gönül Dağı dizisi 90. Bölümü 22 Mart 2023 Çarşamba günü TRT1 ekranlarında aynı saatte izleyenler ile buluşacak. Dizi Milli Maç sebebi ile 3 gün öne alındı. 

Sevilen dizide son bölümde Dişçi Musa karakteri yakalandığı hastalığı bir türlü kabul edememektedir. Hastalığını kabul etmese de kendi evinin yolunu bulmakta oldukça zorlanır.  

Asuman ile Veysel’in ise arası hale açıktır. Dizinin son bölümünde Asuman ise yaşadığı strese daha fazla dayanamayarak bayılır. Bayılmanın sebebi ise Asuman'ın hastaneye gittikten sonra stresten değil de Hamile olması sebebi ile olduğu anlaşılır. 

Yorum Gönder

Yorum Gönder

Yorum Gönder