-->
yrDJooVjUUVjPPmgydgdYJNMEAXQXw13gYAIRnOQ
Bookmark

Gülcemal Dizisi Armağan Kimdir? Gerçek Adı

Gülcemal Dizisi Armağan Kimdir?
Gülcemal Dizisi Armağan 

Fox ekranlarında Perşembe akşamları izleyenler ile buluşmaya hazırlanan Gülcemal dizisi ilk bölümü ile 6 Nisan da ekranlara gelecek. Dizinin oyuncu kadrosu ise merak ediliyor.

Gülcemal ve deva karakterlilerinin hayatlarının konu edileceği dizide  Gülcemal'in aşk ve intikam duygusu arasında kalan çelişkisini izleyeceğiz. 

Yönetmenliğini Yusuf Pirhasan'ın yaptığı dizide senaryoda Eda tezcan Çalışkan yer alıyor. Asena Bilbiloğlu'nun yapımcılığını üstlendiği dizide Samet Kaan Kuyucu Armağan karakteri ile dizide yer alan isim oldu. 

Gülcemal Dizisi Armağan Kimdir?

Dizide Armağan rolünü canlandıran oyuncunun gerçek adı Samet Kaan Kuyucu'dur. 1995 yılında Gaziantep'te dünyaya gelmiştir. Lise sonrası eğitimlerini Ankara Hacettepe Üniversitesi Konservatuvar Bölümünde tamamlamıştır. Represented by @idiletisim.studio
İnstagram adresine https://www.instagram.com/sametkaankuyucu/ bağlantısı yardımı ile ulaşabilirsiniz. 

Yakışıklı Oyuncuyu son olarak Yargı dizisinde rol aldığı gazeteci Burak rolü ile gündeme gelmişti. Yargı dizisinde Neva hakim ile birlikte seri cinayetleri işleyen birisi olarak yer almış ve ölerek diziden ayrılmıştı. Dizi kariyerine ilk olarak Çarpışma dizisi ile başlayan oyuncunun rol aldığı dizifilmtv projeleri ise şunlardır. 

Gülcemal 
Yargı 
Ah Nerede 
Baba 
Çember 
Öğrenci Evi 
Alef  
Aşk 101 / Love 101
Aşk Tesadüfleri Sever 2
Çarpışma 

Gülcemal Dizisi Armağan karakterini canlandıran Samet Kaan Kuyucu'nun dizide giydiği kıyafetler, güneş gözlükleri, ayakkabı ve dizi kombinlerin marka model ve fiyatları ile ilgili yorum alanından merak ettiklerinizi sorabilirsiniz. 
Yorum Gönder

Yorum Gönder

Yorum Gönder