-->
yrDJooVjUUVjPPmgydgdYJNMEAXQXw13gYAIRnOQ
Bookmark

Gülcemal İpek Kim? Meltem Akçöl Kimdir?

Gülcemal İpek Kimdir?
Gülcemal Dizis İpek 

Gülcemal Dizisi İpek karakterini canlandıran Meltem Akçöl hakkında detaylara haberin devamından ulaşabilirsiniz. Fox ekranlarında Perşembe günleri saat:20:00 de ekranlara gelecek olan Gülcemal Dizisi oyuncu kadrosu ve karakterleri belli oldu. Bu karakterlerden biriside İpek rolü ile dizide yer alan Meltem Akçöl oldu. 

Murat Ünalmış ve Melis Sezen’in başrollerinde yer aldığı dizide Edip Tepeli, Nilay Erdönmez, Atilla Şendil, Cahit Gök, Nilüfer Açıkalın, Samet Kaan Kuyucu, Meltem Akçöl, İpek Ayaz Kortunç, Sabahattin Yakut, Gökçem Çoban, Melike Küçük ve Ayda Aksel gibi birbirinden başarılı ve renkli isimler yer alıyor.

Gülcemal Dizisi İpek Kimdir?

Gülcemal Dizisi İpek karakterini canlandıran Meltem Akçöl İstanbul ilinde 2001 yılında dünyaya gelmiştir. 166 cm, boyunda olan oyuncu  48 kg.dur.  Oyunculuğun yanı sıra aynı zamanda sosyal medya fenomenidir. Televi Menajerlik’in oyuncusudur.

Şimdilerde Gülcemal dizisinde İpek rolü ile ekranlara gelen Meltem Akçöl dizi kariyerine Kırık Hayatlar isimli dizi ile başlamıştır. Daha sonra 2022 yılında Duy Beni isimli dizide rol almıştır. Oyuncunun rol aldığı dizifilm projeleri ise şunlardır. 

Rol Aldığı Diziler:

Gülcemal (İpek karakteri) 
Duy Beni (Hazal, TV Dizisi 2022)
Kırık Hayatlar  (Deniz Yılmaz, TV Dizisi 2021)

Gülcemal Dizisi İpek Kıyafetleri 

Dizide rol alan İpek karakterini canlandıran Meltem Akçöl'ün son bölümde giydiği elbiseler, kullandığı makyaj malzemeleri, takıları, kolyesi küpesi, çanta ve ayakkabıları gibi diğer aksesuarları hakkında detayları sitemizde bulabilirsiniz. 
Yorum Gönder

Yorum Gönder

Yorum Gönder