-->
yrDJooVjUUVjPPmgydgdYJNMEAXQXw13gYAIRnOQ
Bookmark

Kısmetse Olur Emir Luca Koçhisarlı Kimdir?

Kısmetse Olur Emir Luca Koçhisarlı Kimdir?
Kısmetse Olur Emir Luca Koçhisarlı 


Kısmetse Olur Aşkın Gücü yarışmasına yeni katılan Emir Luca kimdir? Kısmetse Olur Luca İnstagram hesabı! Emir Luca kaç yaşında, nereli? Merak edilen tüm detaylara haberin devamından ulaşabilirsiniz. 

Kısmetse Olur: Aşkın Gücü programına yeni katılan erkek yarışmacı  Luca izleyenler tarafından oldukça merak edilmektedir. 

Sevilerek izlenen Kısmetse Olur Aşkın Gücü programı tüm heyecanı ile devam ediyor. Programda yer alan gelin adayları Şeydanur, Simge, Buse, Yaren, Cansel, Elif, Rotinda ve Ayşenur damat adayları ise  Çağrı, Bilek, Sedat, Erhan, Ozan, Luca, Batuhan, Berat ve Oğulcan dır. 

KISMETSE OLUR LUCA KİMDİR?

Kısmetse Olur Aşkın Gücü programının yeni yarışmacısı Emir Luca Koçhisarlı lise sonrası eğitimlerini  İstanbul Bilgi Üniversitesi Uluslarası İşletme bölümünde tamamlamıştır.  @luca.koc kullanıcı adıyla instagramda hesabı bulunan yarışmacının yazımız tarihi itibari ile  6.246 bin takipçisi bulunmaktadır.


Kısmetse Olur Luca ve Simge 79. bölümde bir görüşme yaptılar. Luca kendisini en çok sinirlendiren şeyin yalan ve kıskançlık olduğunu vurgulayan yarışmacı arkadaşlarına çok değer verdiğini ifade ediyor. Arkadaşlarına çok değer verdiğini ifade eden Luca erkek arkadaşları ile yaptıklarını ız arkadaşı ile yapmayı sevdiğini belirtiyor. Simge Luca'dan instagram hesabını biraz temizlemesi gerektiğini söyledi. 
Yorum Gönder

Yorum Gönder

Yorum Gönder