-->
yrDJooVjUUVjPPmgydgdYJNMEAXQXw13gYAIRnOQ
Bookmark

Kraliçe Dizisi Hande Kimdir? Kraliçe Hande Kıyafetleri

Kraliçe Dizisi Hande Kimdir?
Kraliçe Dizisi Hande 

Kraliçe Dizisi Hande karakterini canlandıran Ecenaz Üçer hakkında detaylara ve Dizinin son bölümde giydiği elbiseler ve dizi kombineleri hakkında detaylara haberin devamından ulaşabilirsiniz. 

Kanal D ekranlarında izleyenler ile buluşmaya hazırlanan Kraliçe dizisi oyuncu kadrosu netleşiyor. Dizide Ecenaz Üçer Hande rolü ile ekranlara gelecek. 

Kraliçe Dizisi Hande Kimdir? 

Kraliçe Dizisi Hande Dizide Basketbol oyuncusu olan Murat karakterinin sevgilisidir. Hande karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı Ecenaz Üçer 10 Haziran 1988 yılında Eskişehir ilinde dünyaya gelmiştir. İkizler burcu olan oyuncu Lise sonrası eğitimlerini  Bilgi Üniversitesinde TVRP bölümünde tamamlamıştır. Son olarak Ferhat ile Şirin isimli dizide rol alan oyuncunun rol aldığı diğer dizifilmtv projeleri ise şunlardır. 

2023 - Kraliçe (Hande) (TV Dizisi)
2019 - Aşkımızın Son Tekmesi (Esra)
2019 - Ferhat ile Şirin (TV Dizisi)
2018 - Kafalar Karışık (İzlandalı Kız)
2018 - Üç Harflilerin Musallat Oldugu Büyülü Konakta Ruh Çagiran Gençlerin Hazin Hikayesi (Nur)

Kraliçe Dizisi Hande (Ecenaz Üçer) Kıyafetleri 

Kraliçe Dizisinde Hande rolü ile dizide yer alan Ecenaz Üçer'in dizinin son bölümünde giydiği elbiseler, ayakkabılar, kıyafetlerin marka ve fiyatları bu alanda yer alacaktır. Kraliçe Dizisi Ecenaz Üçer'in takıları, kolyesi, küpesi ve diğer takılarının marka model ve fiyatları hakkında yorum alanından merak ettiğiniz aksesuarları sorabilirsiniz 

Burcu Özberk’in "Deniz", Gökhan Alkan’ın ise "Ateş" karakterine hayat vereceği diziye en son "Zeynep" karakteri ile Selin Şekerci, "Ali" karakteri ile de Özgün Karaman dahil olmuştu. 

Yorum Gönder

Yorum Gönder

Yorum Gönder