-->
yrDJooVjUUVjPPmgydgdYJNMEAXQXw13gYAIRnOQ
Bookmark

Pazar Günü Hangi Kanalda Hangi Dizi Var?

Pazar Günü Dizi Programı
Pazar Günü Hangi Kanalda Hangi Dizi Var?

Pazar Günü Yayınlanan Güncel Diziler 

Pazar günleri tv ekranlarında yayınlanan diziler dizi hayranları tarafından oldukça merak edilmektedir. Bu yazımızda sizlere pazar günleri yayınlanan güncel diziler hakkında bilgiler vereceğiz. 

26 Mart 2023 Pazar Günü Hangi Diziler Var ? 

Pazar akşamı tüm televizyon kanallarında yayınlanan diziler sizleri sizler için derledik. 

.26 Mart 2023 Pazar Günü Dizileri ve Kanalları Şunlardır.

  • Teşkilat-Trt 1
  • Yargı-Kanal D
  • Ego-Fox
  • Milyoner -Atv
  • Show Tv- Güzel Günler
  • Kanal /-Fedakar

Pazar Akşamları Trt 1 de Hangi Dizi Var? 

Pazar günleri Saat:20:00 de Trt 1 ekranlarında Teşkilat dizisi yayınlanmaktadır

Dizinin konusu, Milli İstihbarat Teşkilatı'nın (MİT) içindeki bir grup ajanın, Türkiye'nin güvenliği için yürüttükleri mücadeleyi anlatmaktadır. Dizi, Türkiye'nin içinde bulunduğu güncel sorunlara değinirken aynı zamanda MİT'in çalışma prensiplerini ve işleyişini de izleyicilere aktarmaktadır.

Dizide, MİT'in çalışma prensipleri, gizlilik politikaları, teknolojik altyapısı ve ajanların eğitim süreçleri gibi konular ele alınmaktadır. Ayrıca, Türkiye'nin içinde bulunduğu güncel sorunlar da diziye yansımaktadır. Teşkilat Dizisi Pazar akşamlarının en sevilen dizileri arasında yer almaktadır. 

Pazar Akşamları Kanal D de  Hangi Dizi Var? 

Pazar günleri Saat:20:00 de Kanal D ekranlarında Yargı Dizisi  dizisi yayınlanmaktadır. 

Dizinin Konusu, "Yargı", Türkiye'de 2021 yılında yayınlanan ve hukuk sistemi ve adalet konularını ele alan bir televizyon dizisidir. 

Dizide, özellikle savcılar, hakimler ve avukatlar arasındaki çekişmelere, ve aile olma duygularına ağırlık veren bir dizidir. Ayrıca, mahkeme salonlarında geçen sahneler, hukuk terminolojisi ve davaların nasıl işlendiği gibi konulara da açıklık getirilmektedir.

"Yargı", oyunculuk performansları, senaryosu ve yapısıyla olumlu eleştiriler almıştır. Yargı dizisinde her bölümünde gizemli bir soru diğer bölümler aktarılmaktadır. Yargı Dizisi Pazar günlerinin en sevilen dizilerinden birisi olma özelliği taşımaktadır. 

Pazar Akşamları Fox da Hangi Dizi Var? 

Pazar günleri Saat:20:00 de Fox ekranlarında Ego Dizisi  dizisi yayınlanmaktadır. 

Dizinin Konusu : Dizide  Elif'le (Rüya Helin Demirbulut) ve Erhan (Alperen Duymaz) birbirlerini çok seven nişanlı bir çifttir. Birbirleri ile evlenmek istemektedirler. Her şey yolunda iken Erhan'ın borcu yüzünden hayatları değişir. Erhan'ın patronu Sibel'in (Melisa Aslı Pamuk) yaptığı çılgın teklif ile tümünün hayatlarını değiştirir.

Pazar Akşamları Atv de  Hangi Dizi Var? 

Pazar günleri Saat:20:00 de Atv ekranlarında Kim Milyoner Olmak İster isimli Yarışma Programının Yeni Bölümü Var. 

Pazar Akşamları Show Tv de Hangi Dizi Var? 

Pazar günleri Saat:20:00 de Show tv ekranlarında Güzel Günler Dizisi  yayınlanmaktadır. 

"Güzel Günler", komedi-drama türlerini ele alan bir televizyon dizisidir. Dizide yer alan karakterler, her biri kendi özellikleri ile birlikte izleyicilere unutulmaz anılar bırakmaktadır. Ayrıca, dizinin sıcak atmosferi ve karakterlerin yaşadığı olaylar, izleyicilere umut ve neşe vermektedir.

"Güzel Günler", komedi-drama türünü sevenler için ideal bir dizi olabilir. Sıcak ve samimi atmosferi ile izleyicilerin beğenisini kazanan dizi, aile hayatı ve günlük yaşamı konu alan Türk televizyon dizileri arasında yerini almıştır.

Pazar Akşamları Kanal 7 de  Hangi Dizi Var? 

Pazar günleri Saat:20:00 de Kanal 7 ekranlarında Fedakar Dizisi   yayınlanmaktadır. 

Dizinin Konusu: Fedakar dizisinde, Elif ve Tarık'ın hikayesi anlatılıyor. Çocuk yaşta annesiz kalan Elif ve zengin bir ailenin tek veliahtı Tarık'ın istemedikleri bir olay sonuncunda kesişen ve değişen hayatları anlatılıyor. 

Yorum Gönder

Yorum Gönder

Yorum Gönder