-->
yrDJooVjUUVjPPmgydgdYJNMEAXQXw13gYAIRnOQ
Bookmark

Saklı Kalsın Dizisi Oyuncu Kadrosu ve Karakterleri

O3 Medya’nın Latin ülkeleri için çekeceği “Saklı Kalsın” dizisi yönetmen koltuğunda Volkan Kocatürk yer alırken  dizinin senaryosunu  Ayşe Üner Kutlu yazıyor. Birsen Altuntaş haberine göre dizide rol alacak 3 oyuncu  belli oldu. 

Saklı Kalsın Dizisi Oyuncuları 

  1. Yağmur Tanrısevsin
  2. Sükrü Özyıldız
  3. Esra Bilgiç

Yağmur Tanrısevsin (Hilal Karakteri)

Yağmur Tanrısevsin (Hilal Karakteri)
Yağmur Tanrısevsin (Hilal Karakteri)

Saklı Kalsın Dizisi Hilal Karakterini Canlandıracaktır.

Yağmur Tanrısevsin, Türk televizyon ve sinema sektöründe tanınan bir oyuncu ve modeldir. 24 Haziran 1993 tarihinde İstanbul'da doğdu ve 2021 itibariyle 28 yaşındadır. Kariyerine modellik yaparak başlayan Tanrısevsin, 2015 yılında "Güneşin Kızları" adlı dizide canlandırdığı "Zeynep" karakteri ile oyunculuk kariyerine adım attı. Daha sonra "Kiralık Aşk", "Dolunay", "Kırgın Çiçekler" gibi popüler dizilerde rol aldı.

2017 yılında "Sonsuz Aşk" adlı romantik-komedi filminde başrol oynayan Tanrısevsin, aynı yıl "Kötü Çocuk" adlı gençlik filminde de rol aldı. 2020 yılında ise "Güvercin" adlı sinema filminde başrol oynadı.Tanrısevsin ayrıca, 2020 yılında "Exxen" adlı dijital platformda yayınlanan "Gibi" adlı dizide de başrol oynadı.Oyunculuğunun yanı sıra, sosyal sorumluluk projelerinde de yer alan Tanrısevsin, TEMA Vakfı'nın "Ormanların Yüzü" projesinde yer alarak birçok reklam filminde rol aldı.

Şükrü Özyıldız (Onur Karakteri)

Şükrü Özyıldız (Onur Karakteri)
Şükrü Özyıldız (Onur Karakteri)

Saklı Kalsın Dizisi Onur karakterini canlandıracaktır. 

Şükrü Özyıldız, Türk televizyon ve sinema sektöründe tanınan bir oyuncudur. 18 Şubat 1988 tarihinde İstanbul'da doğdu ve 2021 itibariyle 35 yaşındadır.Özyıldız, eğitimini Yeditepe Üniversitesi Endüstri Mühendisliği bölümünde tamamladı. Ancak oyunculuk kariyerine yönelik ilgi duyduğu için üniversiteden mezun olduktan sonra oyunculuk eğitimi almaya karar verdi.

Kariyerine reklam filmleri ve dizi oyunculuğu yaparak başlayan Özyıldız, 2012 yılında "Aşk Sana Benzer" adlı romantik komedi filmindeki performansı ile büyük beğeni topladı ve oyunculuk kariyerinde önemli bir adım attı. Daha sonra "Güneşi Beklerken", "Benim İçin Üzülme", "İnadına Aşk" ve "Kara Sevda" gibi popüler dizilerde rol aldı.

2016 yılında "Sonsuz Aşk" adlı romantik-komedi filminde başrol oynayan Özyıldız, aynı yıl "Tatlı İntikam" adlı romantik-komedi dizisinde de başrol oynadı. 2018 yılında "Can Feda" adlı aksiyon filminde başrol oynayan Özyıldız, son olarak 2020 yılında "Sadakatsiz" adlı diziye konuk oyuncu olarak katıldı.

Özyıldız, oyunculuğundaki başarısı ve yakışıklılığı ile Türk medyasında sık sık adından söz ettirmektedir. Kendine özgü tarzı ve sempatik kişiliğiyle de hayran kitlesini genişletmiştir. Özyıldız ayrıca, UNICEF'in "Çocukların Eğitim Hakkı" projesinde yer alarak birçok reklam filminde rol almıştır.

Esra Bilgiç (Ece Karakteri)

Esra Bilgiç (Ece Karakteri)
Esra Bilgiç (Ece Karakteri)

Saklı Kalsın Dizisi Ece Karakterini canlandırmaktadır. 

Esra Bilgiç, 14 Ekim 1992  yılında Ankara ilinde dünyaya gelmiştir. İlk olarak mankenlik kariyerine başlayan Bilgiç, 2014 yılında Miss Turkey unvanını almıştır. Daha sonra oyunculuğa yönelen Bilgiç, 2018 yılında "Çukur" adlı Türk dizisinde "Bahar Çağlar" karakterini canlandırmıştır. Gösteri büyük bir başarıydı ve Bilgiç'in oyunculuk becerileriyle tanınmasına yardımcı oldu.

Bilgiç, 2019 yılında dizinin ana karakterinin eşi "Halime Hatun"u canlandırdığı tarihi drama dizisi Diriliş: Ertuğrul'da başrol oynadı. 13. yüzyılda geçen ve Osmanlı İmparatorluğu'nun kuruluş hikayesini anlatan dizi, küresel bir fenomen haline geldi ve Bilgiç'e uluslararası ün kazandırdı.

Bilgiç'in doğal güzelliği, yeteneği ve "Diriliş: Ertuğrul"daki büyüleyici performansı ona büyük ve sadık bir hayran kitlesi kazandırdı. O zamandan beri Türkiye'de ve dünyada birçok genç kadın için etkili bir figür ve ilham kaynağı oldu.

Bilgiç, oyunculuk dışında çeşitli sosyal sorumluluk projelerinde de yer almıştır. Çocukların eğitimi ve çevrenin korunması gibi konuları desteklemek için UNICEF ve TEMA Vakfı ile birlikte çalıştı.

Bilgiç'in popülaritesi ve başarısı, Türkiye sınırlarının ötesindeki fırsatları takip etmesine yol açtı. 2020 yılında Netflix dizisi olan "Koruyucu" adlı fantastik drama dizisinde "Leyla Sancak" karakterini canlandırmıştır. Gösteri uluslararası izleyiciler tarafından iyi karşılandı ve Bilgiç'in eğlence endüstrisinde yükselen bir yıldız statüsünü daha da pekiştirdi.

Yorum Gönder

Yorum Gönder

Yorum Gönder