-->
yrDJooVjUUVjPPmgydgdYJNMEAXQXw13gYAIRnOQ
Bookmark

Veda Mektubu Dizisi Hatice Kimdir?

Veda Mektubu Dizisi Hatice Kimdir?
Veda Mektubu Hatice 

Veda Mektubu Dizisi Hatice karakterini canlandıran  Hande Eleman hakkında detaylara haberin devamından ulaşabilirsiniz. 

Veda Mektubu Hatice Kimdir?

Veda Mektubu dizisinde rol alan Hande Eleman dizide  Hatice isimli karaktere can veriyor.  Veda Mektubu Hatice konakta yaşayan  Firdevs ile Nevzatın kızıdır. Dizinin ana karakteri Mehmet ile aynı evde büyüyen Hatice Mehmet'e deliler gibi aşıktır. Annesinin zoru ile Mehmet Hatice ile nişanlanmak üzere iken  Aslı karakteri ile tanışır ve bu nişandan vaz geçer. Hatice'yi sevmeyen Mehmet onunla annesinin isteği doğrultusunda mantık evliliği yapacaktı. Dayısının kızı olan  Hatice ise Mehmet'e körü körüne aşıktır. 

Mehmet Aslı'yı konağa getirdikten sonra Hatice iyice çileden çıkar ve gece Mehmet'in odasına girerek aşkını ve vazgeçmeyeceğini dile getirir. Hatta odaya Aslı'nın gelmesi için küpesinin tekini yere atar. Aslı ise düğün günü Hatice'ye ait küpeyi bulur ve Mehmet'in odasında ne işi olduğunu sorar. Mehmet'in annesinden de yüz bulan Hatice Mehmet'in bir gün kendisine geri döneceğini düşünmektedir. 

Hande Eleman Kimdir? (Veda Mektubu Hatice)

Veda Mektubu dizisi Hatice karakterini canlandıran Hande Eleman  26 yaşındadır. Lise sonrası eğitimlerini Kadir Has Üniversitesi Tiyatro Bölümünde tamamlamıştır. Tiyatro oyunları sonrasında ilk dizi deneyimi Söz dizisi ile olmuştur. Şafak Binay menajerlik ofisi oyuncusudur. 

  • Hande Eleman Rol Aldığı Diziler
  • Ramo
  • Çukur
  • Söz
  • How İ Became Man (Kısa Film)

Yorum Gönder

Yorum Gönder

Yorum Gönder