-->
yrDJooVjUUVjPPmgydgdYJNMEAXQXw13gYAIRnOQ
Bookmark

Yargı Dizisi Serdar'ın Kardeşi Eyüp Kimdir?

Yargı Dizisi Eyüp Kimdir? Gerçek Adı
Yargı Dizisi Eyüp 

Kanal D ekranlarının sevilerek izlenen dizisi Yargı tüm heyecanı ile devam ederken dizide son bölümlerde sık sık ekranlarda görünen Eyüp karakteri oldukça merak edilmeye başlandı.

Peki Yargı Dizisi Eyüp Kimdir? Defne'nin yerini söyleyen Eyüp, Çınara da yardım eder. Sürekli Yargı dizisinde karakterleri takip eden gizemli Eyüp karakterine hayat veren oyuncu Alper Çankaya hakkında detaylara haberin devamında...

Yargı Dizisi Eyüp karakteri sürekli olarak Ceylin, Ilgaz, ve onların ailelerini sürekli olarak takip eder ve onları takip ederken sürekli olarak çekirdek çıtlardı. Son olarak Ilgaz'ın kardeşi Defne'nin yerini Çınar'a söyleyerek Çınar'ın sevgisi kazanmıştı. 

Yargı Dizisi Eyüp Kimdir? Alper Çankaya 

Yargı Dizisi Eyüp Serdar'ın Kardeşidir. 

Yargı Dizisi Eyüp karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı Alper Çankaya'dır. Alper Çankaya  1990 doğumludur. Lise sonrası eğitimlerine Bilkent Üniversitesi Tiyatro Bölümünde devam etmektedir. Vatanım Sensin isimli dizi ile kariyerine başlayan oyuncunun son olarak Baba dizisinde rol almıştı. Oyuncunun rol aldığı diğer dizifilmtv projeleri ise şunlardır. 

Alper Çankaya Dizileri ve Filmleri

Vatanım Sensin (Arslan) – 2018
Söz Senettir (Cihat) – 2019
Çukur (Sefa) – 2020
Ex Aşkım – 2021
Baba (Ahmet) – 2022
Yargı (Eyüp) – 2023

12 Mart Pazar günü yayınlanan Yargı'nın 56. Bölümünde Eyüp, Parla'nın ölümüne neden olduğu Serdar'ın kardeşi çıktı. Ömer ile bağlantı içinde olan Eyüp  Çınar'ın gözüne girmek için Serdar'ın kardeşinin yerini aileye söylemiştir. Eyüp, Serdar'ın kardeşidir ve abisinin katilinin peşindedir. 
Yorum Gönder

Yorum Gönder

Yorum Gönder