-->
yrDJooVjUUVjPPmgydgdYJNMEAXQXw13gYAIRnOQ
Bookmark

Yüz Yıllık Mucize Dizisi Harika'nın Kardeşi Zeren Kimdir?

Yüz Yıllık Mucize Dizisi Harika'nın Kardeşi Zeren Kimdir?
Yüz Yıllık Mucize Dizisi Harika'nın Kardeşi Zeren Kimdir? 

Yüzyıllık Mucize Dizisi Zeren karakterini canlandıran Merve Nur Bengi hakkında detaylara haberin devamından ulaşabilirsiniz. 

Star ekranlarında ilk bölümü ile ekrana gelen Yüz Yıllık Mucize dizisi oyuncuları izleyenler tarafından merak ediliyor. Oyuncu kadrosu netleşen dizide yer alan Merve Nur Bengi Zeren rolünü canlandırıyor. Peki Kimdir Zeren karakteri?

Yüz Yıllık Mucize Zeren Kimdir?

Dizide Zeren  Harika karakterinin kız kardeşidir. Lise sonrasında Tıp okumuş ve mezun olmuştur. Tıpta uzmanlık sınavına hazırlanmaktadır. Disiplinli ve mantıklı birisidir.  Beyin cerrahı olmak istemektedir. Ablası Harika ile oldukça yakın bir ilişki içindedir. 

Yüz Yıllık Mucize Merve Nur Bengi Kimdir? 

Merve Nur Bengi Yüz Yıllık Mucize dizisinde Zeren karakteri canlandırmaktadır. Merve Nur Bengi İstanbul ilinde 2000 yılında dünyaya gelmiştir. Lise sonrasında Tiyatro üzerine eğitimlerini Dokuz Eylül Üniversitesinde tamamlamıştır. Tiyatro ve Dizi oyucusudur. 

Şimdilerde Yüz Yıllık Mucize Dizisinde Zeren rolü ile ekranlara gelen oyuncu Son olarak Ah Nerede isimli dizide rol almıştır. Oyuncunun rol aldığı diğer dizifilmtv projeleri ise şunlardır.

Rol Aldığı Film ve Diziler:

Ah Nerede (Nihal, TV Dizisi 2022)
Ada Masalı (Melisa, TV Dizisi 2021)
Geçen Yaz (Pelin, TV Dizisi 2021)
Öğrenci Evi (Deniz, TV Dizisi 2021)
4N1K: Yeni Başlangıçlar (Çağla Erdem, TV Dizisi 2019)
Nemesis'i Uyandırmak (Kısa Film 2014)
Unutursam Fısılda  (Öğrenci kız, Sinema Filmi 2014)

Yüz Yıllık Mucize Harika'nın Kardeşi Zeren'in son bölümde giydiği elbise ve dizi kombinelerinin marka ve modelleri ile ilgili detaylara için aşağıdaki bağlantıya tıklayınız.

Yorum Gönder

Yorum Gönder

Yorum Gönder