-->
yrDJooVjUUVjPPmgydgdYJNMEAXQXw13gYAIRnOQ
Bookmark

Zuhal Topal'la Yemekteyiz Oğuzhan Aydın kimdir?

Zuhal Topal'la Yemekteyiz Oğuzhan Aydın kimdir?
 Zuhal Topal'la Yemekteyiz Oğuzhan Aydın kimdir? 

Zuhal Topal'la Yemekteyiz Oğuzhan Aydın hakkında detaylara haberin devamından ulaşabilirsiniz. Zuhal Topalla Yemekteyiz Oğuzhan Aydın Hangi Yemekleri Yaptı? Kaç Puan Aldı? Yarışmacılara Kaç Puan Verdi? Neden sürekli özür diliyor?

Büyük bir beğeni ile izlenen yarışma programı hafta içi her gün yayınlanmaya devam ediyor. 20-25 Mart tarihleri arasında programda yarışacak olan yarışmacılar da belli oldu. 2 Erkek 3 kadın yarışmacı bu hafta ödülü kazanmak için mücadele edecek. 

Zuhal Topalla  Yemekteyiz yarışmacında bu hafta yarışacak olan yarışmacılar arasında Oğuzhan Aydın yer alıyor. Yarışma hayranları ise Oğuzhan Aydın hakkında araştırma yapıyor. 

Yemekteyiz Oğuzhan Aydın kimdir? Instagram hesabı

Bu hafta belki de en çok merak edilecek yarışmacı Oğuzhan Aydın olacak. Sunum konusunda oldukça iddialı olan yarışmacının instagram hesabında yüzlerce sunu resmi yer alıyor. Yarışmanın fragmanında  Filiz Hanım ile sürekli olarak tartıştığı görülüyor. 

Oğuzhan Aydın'ın bir diğer dikkat çeken detayı ise yarışmada sürekli olarak özür dilemesi fragmanda dikkatlerden kaçmadı. Barmenlik yaptığını tahmin ettiğimiz yarışmacı Oğuzhan Aydın'ın instagram adresine @oguzhannnaydn kullanıcı adı ile ulaşılabilir. 

Yemekteyiz Oğuzhan Aydın Hangi Yemekler Yaptı 

Yarışmada çorba ara sıcak salata ana yemek ve tatlı ile mücadele etmesini beklediğimiz yarışmacının menüsü netleştiğinde habere eklenecektir. 

Yemekteyiz Oğuzhan Aydın Kaç Puan Aldı 

Filiz Hanımdan 
Seda Hanımdan 
Onur Beyden

Yorum Gönder

Yorum Gönder

Yorum Gönder