-->
yrDJooVjUUVjPPmgydgdYJNMEAXQXw13gYAIRnOQ
Bookmark

Zuhal Topal'la Yemekteyiz Ramona Kimdir?

Zuhal Topal'la Yemekteyiz Ramona Kimdir?
Zuhal Topal'la Yemekteyiz Ramona 

Zuhal Topal'la Yemekteyiz yarışmasında 3-7 Nisan arasında yarışacak olan yarışmacılar merak konusu oldu. Bu haftanın en çok konuşulacak yarışmalarından birisi olacağını tahmin ettiğimiz Yemekteyiz Ramona Kimdir? Ramona Hangi yemekleri yaptı? Ramona Kaç Puan aldı? Detaylar haberin devamında....

Sevilerek izlenen yemek yarışma Programı Zuhal topalla Yemekteyiz yarışması tüm heyecanı ile devam ediyor. Yarışmanın yeni haftasının ilk gününde 3 Nisan Pazartesi günü Gülden hanım yarışacak. Bu haftada 2 erkek ve 3 kadın yarışmacı ödülü kazanmak için mücadele edecek. Yarışmacılar arasında yer alan yarışmacı Ramona ilk bölümde dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. 

Sevilen yemek yarışmasında bu hafta yarışmacılar arasında yer alan Ramona Vosoghi  hangi yemekleri yaptı, kaç puan aldı, diğer yarışmacılara kaç puan verdi? 

Zuhal Topal'la Yemekteyiz Ramona
Zuhal Topal'la Yemekteyiz Ramona

Yemekteyiz Ramona Kimdir? 

Haftanın ilk günü yarışacak olan  Ramona Vosoghi  21 yaşında.  1 yıldır İstanbul'da yaşıyor. Daha önce Doya Doya moda yarışmasına katılmıştı. Yemekteyiz yarışmasında 4. gün yarışacak. Yemekteyiz 6 Nisan Yarışmacısı olarak diğer yarışmacılardan puan almak için mücadele edecek. 

Yemekteyiz Ramona Kaç Puan Aldı? 

Serpil hanımdan .... puan aldı.
Güray beyden ... puan aldı.
İnanç  beyden ... puan aldı.
Gülden hanımdan .... puan aldı.

Toplamda Ramona hanım diğer yarışmacılardan ..... puan aldı. 

Yemekteyiz Ramona Hangi Yemekleri Yaptı? 

Çorba ile başlayan menüsünde ara sıcak salata ve ana yemek ile tatlı vardı.


Zuhal Topal'la Yemekteyiz TV8 ekranlarından haftanın 5 günü, 5 ayrı yarışmacımızın evine konuk oluyoruz. Onlar yemek yaparken, Zuhal Topal'da yemeğin tadına, tuzuna, biberine, yarışmacımızın misafirperverliğine kadar her şeye puan veriyor. Ve bu puanlar her cuma, haftanın finalinde büyük önem kazanıyor. Finalde en çok puanı toplayan büyük ödül olan 50.000 TL'yi kazanıyor.

Yemekteyiz Ramona Vosoghi Instagram hesabı

Güzel yarışmacının kendisine ait bir Instagram hesabı bulunmaktadır ve 120 bine yakın takipçisi vardır. Her paylaşımına da binlerce beğeni gelmektedir. @ramonavosoghi adresinden takip edebilirsiniz.
Yorum Gönder

Yorum Gönder

Yorum Gönder