-->
yrDJooVjUUVjPPmgydgdYJNMEAXQXw13gYAIRnOQ
Bookmark

Aile Dizisi Cemre Kimdir? Gerçek Adı-Kıyafetleri

[feature]
Aile Dizisi Cemre 

Aile Dizisi Cemre karakterini canlandıran Nil Sude Albayrak hakkında detaylara haberin devamından ulaşabilirsiniz 6. bölümü ile ekranlara bu akşam gelecek olan Aile dizisi oyuncu kadrosu genişlemeye devam ediyor. Son olarak diziye dahil olan Nil Sude Albayrak dizi kayranları tarafından merak ediliyor. 

Aile Dizisi Cemre Kimdir? 

Bu akşam 6. bölümü ile ekranlara gelecek olan Aile dizisi yayın gününde reytinglerde birinciliği elden bırakmıyor. Güçlü oyuncu kadrosu ve sürükleyici hikayesi ile sevilen diziye yeni katılan Nil Sude Albayrak kim? Aile dizisi Cemre Kim? İşte cevaplar.

Cemre karakterinin dizide Leyla hemşirenin arkadaşı olarak diziye dahil olması bekleniyor. Aile Dizisi Cemre rolünü canlandıran Nil Sude Albayrak İstanbul doğumludur. Lise sonrası eğitimlerini Bahçe şehir Üniversitesi Sinema ve Televizyon Bölümünde tamamlamıştır. 

Oyunculuk üzerine eğitimlerini Müjdat Gezen ve Greta Seacat Oyunculuk Atölyesinde tamamlamıştır. İcon Talent menajerlik şirketi oyuncusudur. Nil Sude Albayrak hanımın kullandığı  instagram hesabına @nilsudealbayrak kullanıcı adı ile ulaşabilirsiniz.

Nil Sude Albayrak rol aldığı Tiyatro Oyunları 

Şarkılar Seni Söyler / 2018      
Yalandan Kim Ölmüş
Sevgi Müzikali
Pera Müzikali 
Artiz Mektebi
Atatürk Geldi
Beraber Yürüdük Biz Bu Yıllarda

Nil Sude Albayrak Rol Aldığı Film ve Diziler:

Aile Dizisi 
Şahmeran (TV Dizisi 2022)
Birthday (Kısa Film 2021 )

Yorum Gönder

Yorum Gönder

Yorum Gönder