-->
yrDJooVjUUVjPPmgydgdYJNMEAXQXw13gYAIRnOQ
Bookmark

Ego Dizisi Timur Kimdir? Gerçek Adı

Ego Dizisi Timur Kimdir? Gerçek Adı
Ego Dizisi Timur 

Ego Timur Kimdir? Walison Fonseca Kim? 

Fox TV'nin sevilen dizisi Ego, moda dünyasında yer alan ve otoriter yapısıyla dikkat çeken Timur karakteriyle izleyicilerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Ego Timur karakteri, Survivor yarışmasından tanıdığımız Walison Fonseca tarafından canlandırılıyor.

Ego Timur Kimdir?

Ego dizisinde moda markası sahibi olan Timur karakterine hayat veren Walison Fonseca, Brezilya'nın Sao Paulo şehrinde 1986 yılında doğdu. Yakışıklı oyuncu, 2023 yılı itibariyle 37 yaşındadır ve kariyerine modellik yaparak başlamıştır. Biscolota ve Kip gibi markaların reklam filmlerinde yer aldıktan sonra Masterchef yarışmasına katılan Fonseca, buradaki başarısı ve sempatik kişiliğiyle dikkatleri üzerine çekmiştir. Ardından Survivor yarışmasına katılan Walison Fonseca, son olarak Ego dizisiyle ekranlarda olacak.

Ego dizisi, Melisa Aslı Pamuk, Alperen Duymaz, Erdal Küçükkömürcü, Naz Sayıner, Ahmet Kayakesen, Ahmet Şeminak ve Can Sertaç Adalıer gibi başarılı oyuncuları kadrosunda barındırıyor. Dizinin yönetmen koltuğunda ise Doğan Can Anafarta yer alıyor.

Walison Fonseca Evli Mi?

Ego Timur karakterini canlandıran Walison Fonseca, Survivor 2023 kadrosunda yer alırken, yaşam koçluğu ve NLP alanında çalışmalar yürüten Melisa Pınar ile evlendi. 

Ego dizisinde Timur karakterine hayat veren Walison Fonseca, Instagram'da @walisonfonsec kullanıcı adıyla yer alıyor. Oyuncunun yaklaşık 200 bin takipçisi bulunmaktadır.

Ego dizisi, moda dünyasının iç yüzünü ele alan ve otoriter bir yapıya sahip olan Timur karakteriyle izleyicileri ekrana kilitlemeye hazırlanıyor. Başarılı oyuncu kadrosu ve sürükleyici senaryosuyla dikkat çeken dizi, her Pazar saat 20.00'da Fox TV'de yayınlanıyor.

Kaynak Wikipedia

Yorum Gönder

Yorum Gönder

Yorum Gönder