-->
yrDJooVjUUVjPPmgydgdYJNMEAXQXw13gYAIRnOQ
Bookmark

Kardeşlerim Berk'in İkiz Kız Kardeşi Kimdir?

Kardeşlerim Berk'in İkiz Kız Kardeşi Kimdir?
Kardeşlerim Berk'in İkiz Kız Kardeşi Kimdir? 

Kardeşlerim Dizisi Berk'in İkiz Kız Kardeşi olduğunun ortaya çıkması ile birlikte dizi hayranları Berk'in kız kardeşinin diziye girip girmeyeceğini merak ediyor. Berk'in Kız kardeşi diziye girecek mi? Hangi oyuncu canlandıracak. 

Kardeşlerim Berk'in Kardeşi Kimdir?

Berk'in geçek ailesinin Resul ve karısı Ayla  olmadığının Akif tarafından ortaya çıkartılması sonrasında Berk'in bir ikiz kız kardeşinin olduğu ortaya çıktı. 

Kardeşlerim dizisinde Berk'in ikiz kardeşinin bu akşam yayınlanan bölümde diziye dahil olmasını beklemiyoruz. Çünkü dizi başlarken konuk oyuncular arasında Pervin Bağdat isimli oyuncudan başka birisi yer almıyordu. 

Önümüzdeki günlerde dizi kadrosuna girip girmeyeceği konusunda şu anda bir bilgi mevcut değil.  Dilara Sümbül isimli oyuncunun Berk'in kız kardeşi rolünü canlandıracağı tahmin ediliyor.

Dilara Sümbül, 1 Ocak 1997'de İstanbul'da dünyaya gelen Dilara Sümbül 2018-2019 yıllarında TRT'nin Elimi Bırakma dizisinde Gizem karakterini oynamıştır.

Kardeşlerim Berk'in Gerçek Anne ve Babası Kimdir?

Kardeşlerim Berk'in Kız Kardeşinin olduğunun ortaya çıkması sonrasında dizide gerçek anne ve babasının da kim olduğu araştırılıyor. 

Yorum Gönder

Yorum Gönder

Yorum Gönder