-->
yrDJooVjUUVjPPmgydgdYJNMEAXQXw13gYAIRnOQ
Bookmark

Kraliçe Dizisi Gaye Kimdir? Gerçek Adı

Kraliçe Dizisi Gaye Kimdir? Gerçek Adı
Kraliçe Dizisi Gaye 

Kraliçe Dizisi Gaye rolünü canlandıran oyuncunu hakkında detaylara haberin devamından ulaşabilirsiniz. Çarşamba akşamları dizi severler işe buluşan Kraliçe dizisi oyuncu kadrosu da genişlemeye devam ediyor. Son olarak diziye dahil olan Sümeyra Koç “Gaye” rolü ile dizide yer alacak. Kraliçe Dizisi Gaye karakteri Ateş karakterinin eski sevgilisini olarak diziye dahil olması bekleniyor.

Kraliçe Dizisi Gaye Kim?

Kraliçe dizisi Gaye rolünü canlandıran oyuncunun gerçek adı Sümeyra Koç 27 Şubat 1987 İstanbul doğumludur.  Sümeyra Koç, hem televizyon hem de sinema sektöründe adından söz ettirmiş ünlü Türk oyuncudur.

Annesi Sırbistan'dan, babası Karadağ'dan gelen Yugoslav göçmeni bir ailenin çocuğu olarak dünyaya gelen Sümeyra, lise sonrası yüksek öğrenimini İstanbul Bilgi Üniversitesi'nde Halkla İlişkiler bölümünde tamamlamıştır. 

Öğrenimini tamamladıktan sonra Türkiye'ye dönen Sümeyra, oyunculuk becerilerini geliştirmek için Craft Oyunculuk Atölyesi'ne ve Sadri Alışık Kültür Merkezi'ne kaydoldu. İlk büyük oyunculuk deneyimini Galip Derviş dizisinde Dilek karakterini canlandırarak, 2013 yılında ise Şevkat Yerimdar adlı filmde yardımcı oyuncu olarak oynamıştır.

Sümeyra çıkış yapan performansı ise Duru karakterini canlandırdığı Sana Bir Sır Vereceğim dizisinde geldi. Ayrıca Kurt Seyit ve Şura ve Otel Divane dizilerindeki performansları ve Saruhan filmindeki performanslarıyla beğeni topladı. 2017 yılında Fazilet Hanım ve Kızları dizisindeki Farah rolüyle Sümeyra'nın popülaritesi arttı.

Kraliçe Dizisi Gaye Kıyafetleri 

Kraliçe Dizisi Gaye'nin son bölümde giydiği elbise ve kıyafetler ile dizi kombinleri takıları ve çantası ayakkabısı ve tüm dizi aksesuarlarının marka model ve fiyatları için tıklayınız... 


Sümeyra, oyunculuğunun yanı sıra Günebakan, Kiralık Aşk gibi dizilerde de rol aldı. Filmografisinde Şevkat Yerimdar ve Saruhan filmleri yer almaktadır. En son Sen Çal Kapımı, Bir Zamanlar Kıbrıs/Kıbrıs: Zafere Doğru'daki performansları ve merakla beklenen Kraliçe'deki rolü hem hayranlar hem de sektör uzmanları tarafından merakla bekleniyor.
Yorum Gönder

Yorum Gönder

Yorum Gönder