-->
yrDJooVjUUVjPPmgydgdYJNMEAXQXw13gYAIRnOQ
Bookmark

Kübra Dizisi Oyuncu Kıyafetleri Marka ve Modelleri

Kübra Dizisi Oyuncu Kıyafetleri Marka ve Modelleri
Kübra Dizisi Oyuncu Kıyafetleri Marka ve Modelleri 

Netflix platformunda yayınlanacak olan Kübra dizisi Afşin Kum’un romanından uyarlanmaktadır. Çekimlerine başlanan dizinin dizinin senaryosunu Murat Uyurkulak, Rana Mamatlıoğlu ve Bekir Baran Sıtkı kaleme alıyor. 

Kübra Dizisi Oyuncu Kıyafetleri 

Kübra dizisi Başrollerinde başarılı ve yakışıklı oyuncu Çağatay Ulusoy yer alıyor. Gökhan karakterini canlandıran oyuncuya  Aslıhan Malbora, Nazan Kesal, Ahsen Eroğlu ve Ahmet Mümtaz Taylan gibi isimler eşlik ediyor.

Dizinin konusu ise İstanbul’un karanlık semtlerinde yaşayan Gökhan karakterinin sevdiği kızla evlenmek için çabası konu edilecek. 

Kübra Dizisi Oyuncu kadrosu kadar oyuncuların dizide giyeceği kıyafetler ve elbiselerin de marka model ve fiyatları merak ediliyor. 

[next]

Kübra Dizisi Aslıhan Malbora Kıyafetleri 

Dizide Merve karakteri ile yer alacak olan  (Aslıhan Malbora'nın giyeceği elbise modelleri, kıyafetler, takıları, ayakkabı ve çantaları bu bölümde yer alacaktır. 

Kübra Dizisi Çağatay Ulusoy Kıyafetleri

Dizide Gökhan  karakteri ile yer alacak olan  Çağatay Ulusoy 'un giyeceği kıyafetler, ayakkabı ve kullandığı güneş gözlükleri  bu bölümde yer alacaktır. 

Kübra Dizisi Ahsen Eroğlu Kıyafeti

Ahsen Eroğlu, Türkiye'de "Muhteşem Yüzyıl Kösem", "Anne", "Kızlarım İçin", "İstanbullu Gelin", "Kuzgun" ve "Menajerimi Ara" gibi popüler dizilerde rol almıştır. 

Kübra Dizisi Büşra Develi Kıyafeti

Büşra Develi, Türkiye'nin sevilen ve popüler oyuncularından biridir. Stil sahibi ve trendleri yakından takip eden Büşra Develi'nin kombinleri genellikle şık  tarzda olur. Uzun kollu ve düz renkli bir elbiseyi topuklu ayakkabı ve minimal aksesuarlarla tamamlar. Gündelik bir tarzda kombin yaparken, Büşra Develi jean bir üst ve etek kombinini sıklıkla tercih eder. Özellikle eteğin yanında seçtiği aksesuarlarla kombinini tamamlar. Büşra Develi, şık kombinleri ve tarzıyla genç kadınların ilham kaynağı olmaya devam ediyor.
Yorum Gönder

Yorum Gönder

Yorum Gönder