-->
yrDJooVjUUVjPPmgydgdYJNMEAXQXw13gYAIRnOQ
Bookmark

Tetikçinin Oğlu Dizisi Sarp Kimdir?

Tetikçinin Oğlu Dizisi Sarp Kimdir?


Tetikçinin Oğlu dizisi Sarp karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı Kaya Akkaya hakkında detaylara haberin devamından ulaşabilirsiniz. Salı günleri yayınlanacak olan dizilere bir yenisi daha eklendi. 

Fox TV ekranlarında ilk bölümü ile bu akşam ekranlara gelecek olan  Tetikçinin Oğlu dizisi oyuncu kadrosuna Sarp karakteri ile dahil olan oyuncu Kaya Akkaya oldu. Dizide Polis Komiseri Sarp karakteri ile yer alacak. 

Tetikçinin Oğlu Sarp Kimdir?

Tetikçinin Oğlu Dizisinde rol alan  Sarp karakter, dizide polis komiseri rolünde yer alacaktır. Tetikçinin oğlu Polis Sarp rolünü canlandıran oyuncunun gerek adı Kaya Akkaya 13 Mayıs 1980 yılında dünyaya gelmiştir. Boğa burcu olan oyuncu 1.83 Cm boyunda ve 80 kg ağırlığındadır. Lise sonrası eğitimlerini Mimar Sinan Üniversitesinde Tiyatro bölümünde tamamlamıştır. Kaya Akkaya 2012 yılından beri Selen Sürel ile evlidir. 42 yaşındaki oyuncunun Demir adında bir oğlu vardır.

Şimdilerde Tetikçinin oğlu dizisi ile ekranlara gelen oyuncu Kaya Akkaya tarihi dizi Muhteşem Yüzyıl dizisinde rol almıştır. Yalancı Yarim ve Kördüğüm gibi dizilerde oynayan oyuncunun rol aldığı diğer projelerden bazıları şunlardır. 

Kördüğüm, Muhteşem Yüzyıl, Yalancı Yarim, Yol Arkadaşım, Bir Küçük Eylül Meselesi, Sapak, Aşk Sana Benzer, Peri Tozu, Veda, Ulak, Uçurum, Hatırla Gönül, Keloğlan, Kar Beyaz dizilerinde rol almıştır. 
Yorum Gönder

Yorum Gönder

Yorum Gönder