-->
yrDJooVjUUVjPPmgydgdYJNMEAXQXw13gYAIRnOQ
Bookmark

Yargı Dizisi Ömer'in Annesi Esin Kimdir?

Yargı Dizisi Ömer'in Annesi Esin Kimdir?
Yargı Dizisi Ömer'in Annesi 

Kanal D ekranlarında yayınlanan yargı dizisi Pazar akşamları izleyenler ile buluşmaya devam ediyor. Dizi oyuncu kadrosuna Avukat Yekta'nın oğlu Ömer'in annesi dahil oluyor. Yargı Dizisi Ömer'in annesi hakkında detaylara haberin devamından ulaşabilirsiniz. 

Yargı Dizisi  Ömer'in Annesi Kimdir? 

Yargı dizisi Ömer'in annesi rolünü canlandıran oyuncunun gerek adı Sevinç Erol'dur. Gerçek hayatta da annesi olan Sevinç Erol tiyatro oyuncusudur. 1967 İstanbul doğumludur. Lise sonrası eğitimlerini Mimar Sinan Güzel Sanatlar Bölümünde tamamlamıştır.  Fazilet Hanım ve Kızları, Çınarın Gölgesinde isimli dizilerde rol almıştır. 

👉👀👉👉Yargı Dizisi Ceylin'in Kıyafetleri İçin tıklayınız....

Yargı Dizisi Avukat Yekta'nın oğlu olarak diziye dahil olan Ömer adeta dizide ölen kardeşi Engin'i aratır oldu. Ömer başka şehirden gelerek babası Yekta'ya onun oğlu olduğunu söyler. Yekta ilk başlarda buna inanmasa da dna testi yaptırır ve sonuç pozitif çıkınca onu yanına alır. 

Ömer'de babası gibi avukattır. Zeki ve hırslı birisi olan Ömer kahvaltı yapmadan güne başlamaz. Ceylin'e kafayı takan Ömer Ilgaz üzerinde oyunlar oynamaya başlar. 

Yargı Dizisi Ömer'in annesi Esin rolünü canlandıran Sevinç Erol'un konuk oyuncu mu yoksa dizide uzun soluklu bir oyuncu olup olmayacağı merak ediliyor. Birsen Altuntaş haberine göre oyuncu bu haftaki bölümde diziye dahil olacak. Yorum Gönder

Yorum Gönder

Yorum Gönder