-->
yrDJooVjUUVjPPmgydgdYJNMEAXQXw13gYAIRnOQ
Bookmark

Yargı Dizisi Yeni Savcı Özcan Kimdir?

Yargı Dizisi Yeni Savcı Özcan Kimdir?
Yargı Dizisi Yeni Savcı Özcan Kimdir? 

Yargı Dizisi Yeni Savcı Özcan Kimdir? 

Kanal D ekranlarının sevilerek izlenen dizisi Yargı tüm heyecanı ile devam ederken dizinin son bölümünde yaşanan gelişme izleyenleri hayal kırıklığına uğrattı. Pars savcının cenazesi sırasında Ilgaz savcı Yeni Savcı Özcan tarafından görevi kötüye kullanmak ve rüşvet suçlaması ile gözaltına alınır. Dizinin son bölümünde Bakırköy Adliyesinden Özcan savcı karakteri ile diziye dahil olan oyuncu ise merak konusu oldu. 

Yargı Dizisi Özcan Savcı Kimdir?

Dizide Ilgaz’ı tutuklamaya sevk eden Yargı Özcan Savcı karakterinin dizide konuk oyuncu olarak yer aldığını tahmin etmekteyiz. Ilgaz savcı ile ilgili dosyanın savcısıdır. 

Yargı Dizisi Özcan Savcı karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı Serdar Orçin‘dir. 21 Ocak 1976 yılında Bayburt ilinde doğmuştur. Oyunculuk üzerine eğitimlerini Müjdat Gezen sanat merkezinde tamamlamıştır. 

Dizi film kariyerine “Üçüncü Sayfa” filmi ile başlamıştır.  “Artık Çok Geç” isimli dizi iise ilk oynadığı dizidir. Son olarak Alef ve Hamlet  isimli internet dizilerinde rol almıştır. 

Yargı Dizisi Ilgaz Savcıya Kim Tuzak Kurdu 

Dizinin son bölümlerinde Balkan Mafyası ile başı dertte olan Ilgaz savcıya tuzak kurmaya en yakın isim Yekta'nın oğlu Ömer görünmektedir. Diğer yandan Balkan Mafyasının da bu işte parmağı olabilir. Ancak sinsi planlarını bir bir devreye sokmaya başlayan Ömer babası Yekta'yı bile şaşırtmaya devam ediyor. 

Yorum Gönder

Yorum Gönder

Yorum Gönder