-->
yrDJooVjUUVjPPmgydgdYJNMEAXQXw13gYAIRnOQ
Bookmark

Senden Önce Dizisi Oyuncu Kadrosu ve Karakterleri

Senden Önce Dizisi Oyuncu Kadrosu ve Karakterleri
Senden Önce Dizisi Oyuncu Kadrosu ve Karakterleri 

Kanal D ekranlarında yeni yayın sezonunda ekranlara gelmesi beklenen Senden Önce Dizisi oyuncu kadrosunda yer alması beklenen oyuncular ve bu oyuncuların canlandıracakları karakterler ile ilgili detaylara haberin devamından ulaşabilirsiniz. 

Senden Önce Dizisi yönetmen koltuğunda Feride Kaytan yer alırken senaristi ise Başak Angigün olacak. Dizide rol alması beklenen oyuncular merak konusu oldu. 

Senden Önce Dizisi Oyuncuları

1-Alp Navruz (Hakan Dağıstanlı) 

Senden Önce Dizisi Hakan karakterini canlandırması beklenen oyuncu Alp Navruz Son olarak Yürek Çıkmazı dizisinde rol almıştı. 15 Ocak 1990 yılında İstanbul ilinde dünyaya gelmiştir. 1,83 m boyunda ve 80 kg ağırlığındadır. yat verecek.

2-Sinem Ünsal (İrem)

Senden Önce Dizisi İrem karakterini canlandırması beklenen oyuncu Sinem Ünsal son olarak Gizli Saklı adlı dizisinde rol almıştı. 21 Haziran 1993 yılında İzmir ilinde dünyaya gelmiştir. Lise sonrası eğitimlerini Eğitim: Eskişehir Osmangazi Üniversitesinde tamamlamıştır. 

3-Nilperii Şahinkaya (Sahra)

Senden Önce Dizisi Sahra rolünü canlandırması beklenen Nilperi Şahinkaya 23 Şubat 1988 doğumludur. Lise sonrası eğitimlerini Bilkent Üniversitesi Müzik ve Sahne Sanatları Fakültesinde tamamlamıştır. 

4-Ali Güzüşirin (Kaan) 
5-Kadim Yaşar (Tahsin) 
6-Nalan Kuruçim (Semiha), 
7-Işıl Dayoğlu (Adalet), 
8-Uğur Biçer’in (Serdar) 
9- Altan Erkekli (Derman) 
10-Uğur Uzunel (Ömer)Yorum Gönder

Yorum Gönder

Yorum Gönder