-->
yrDJooVjUUVjPPmgydgdYJNMEAXQXw13gYAIRnOQ
Bookmark

Çekiç ve Gül Behzat Ç. 2. Sezon 6. Bölüm Reklamsız İzle

Çekiç ve Gül: Bir Behzat Ç. 2. Sezon 6. Bölüm Reklamsız İzlemek isteyenler detaylar haberin devamında. 

Çekiç ve Gül Behzat Ç. 2. Sezon 6. Bölüm Reklamsız İzle
 Çekiç ve Gül Behzat Ç. 2. Sezon 6. Bölüm Reklamsız İzle 

Blue tv platformunda yayınlanan ve bu sezon 6. bölümü geride bırakan sevilen polisiye dizi  Çekiç ve Gül Behzat Ç. 2. Sezon 6. Bölüm dizi hayranları tarafından oldukça merak edilmektedir. Dizinin son bölümünde Ankara'nın uzak bir ilçesinde yanan bir çocuk cesedi olayına giden ekip burada oldukça ilginç bir manzara ile karşılaşmıştı. Çocuğun başında onu yaktığı öne sürülen akıl sağlığı yerinde olmayan birisinin elinden akbaba çakmağı almayı başarmış ancak Behzat amirin sigarasını yakarken ikisi birlikte yaralanmıştı. 

Dizinin son bölümünde izleyenlerin ise en merak ettiği konu amirin bagajındaki Ataş'e ne olacağıydı. Ateş Amirin evine gelmiş ancak Amir tarafından yakalanmış ve aracın bagajına konulmuştu. 

Her sezonu sevilerek izlenen dizinin son bölümünü izlemek isteyen dizi hayranları ise diziyi nasıl reklamsız olarak izleyeceklerini araştırıyor. Peki Çekiç ve Gül Behzat Ç. 2. Sezon 6. Bölüm Reklamsız İzlemek için ne yapmalıyız.

Öncelikle aşağıdaki bağlantı yardımı ile dizinin yayınlandığı platforma üye olarak diziyi reklamsız ve yayın saatinde herkesten önce izleyebilirsiniz.

İzlemek İçin Adres: https://www.blutv.com/


Yorum Gönder

Yorum Gönder

Yorum Gönder